StayC- Staadioni tn 2

StayC paikneb aadressil Staadioni tänav 2 ja on unikaalse asukohaga hoone Tartu kesklinna läheduses.

Majja on kavandatud 47 külaliskorterit, suurusega ca 15-30 m2. Korterid on ühe- ja kahetoalised, millest osad läbi kahe tasapinna, kus magamisruumid paiknevad loftidena kõrgemal korrusel.

Tegemist on külaliskorteriga, mis on elukondliku funktsiooniga, asudes ärimaal. Loodavad külaliskorterid registreeritakse kinnistusraamatus eraldiseisvate korteriomanditena, nagu iga teine korter. Neid saab vabalt müüa, üürida, võtta neile laenu, seada laenutagatiseks ning kasutada neid igapäevase elupinnana.

Asukoht

Väärt asukoht investeeringuks..

Staadioni 2 hoone asub tänavamürast eemal, majade vahel ja suure rohelise pargi kõrval, tagades mõnusa ja vaikse elamise. Samas on 100 m kaugusel Tartu Ülikooli uus Delta keskus.

Suurepärane koht investeeringuks, kus Delta maja (töö- ja õppekohti üle 2500 inimesele) ja ümberkaudsed ettevõtted tekitavad hea üürinõudluse nii pikaks kui lühikeseks perioodiks. Ideaalne ka inimesele, kes soovib elada kesklinna lähedal uues moodsas korteris.

Vahetus läheduses asuvad: Delta maja – 100 m, Coop kauplus - 100 m, TÜ Spordihoone – 200 m, Emajõgi -300 m, Raeplats – 900 m

Korter Korrus Tube Üldpind Hind

Täishaldus Raar Kinnisvara OÜ-lt

Soovi korral aitame kliente, kes kavatsevad pigem korteri osta investeeringuks ja seda välja üürida, ka ostu järgselt. Oleme valmis abistama igapäevastes üürnukega seotud toimingutes ja pakume StayC hoones täishaldust Teie isiklikule üürikorterile. Meie pika kogemusega professionaalne meeskond hoolitseb selle eest, et üüriperioodil Teie vara säiliks, korraldab üürnike leidmise ja nendega igapäevase suhtluse.

Peaaegu 20-aastase üürituru kogemusega Raar Kinnisvara OÜ on tegelenud pikalt üüriprotsesside juhtimisega ning haldab tänaseks ca 200 üürikorterit ja pakub lisaks maaklerteenust ligi 100 üürikorteri omanikule Tartu linnas. 

Täishalduse erinevatest võimalustest räägime hea meelega täpsemalt ja kujundame tingimused vastavalt Teie personaalsetele vajadustele antud teenuse osas.